"Historie" Stashki - nowy album

przez Bartek Bukowski

Katarzyna Hain, zwana Stashką, to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest magistrem muzykologii, gra na fortepianie i gitarze. Uprawia bardzo zróżnicowany repertuar sięgający po różne style. Pierwsze nagrody i wyróżnienia, udział w premierach opolskich, zwycięstwo w plebiscycie "Przebojem na antenę" i nagroda Radia Fama doprowadziły ją do podwójnego sukcesu na międzynarodowym festiwalu "Baltic Song Festival" w Karlshamn w Szwecji, gdzie zdobyła główną nagrodę Grand Prix i Nagrodę Publiczności.

Wszystko czego chcę w mojej muzyce, to dobrze się bawić i dobrze z tym czuć. I tego samego chcę dla mojej publiczności. W swojej twórczości jestem tak samo beztroska jak i szczera, wszystko co tworzę, przychodzi do mnie w naturalny sposób. W tekstach każdy znajdzie coś dla siebie, ale nie wszystko traktujcie zupełnie na poważnie. Moje motto to niezmiennie: "Pozytywnie i do przodu".

8 marca 2021 nakładem wytwórni Soul Records ukazał się drugi album Stashki pt. "Historie". Jest to osobisty i niezwykle intymny zbiór utworów, w których Artystka snuje historie oparte na własnych, często bardzo prywatnych doświadczeniach z życia.
Intencją Stashki jest, aby w "Historiach" każdy odnalazł kawałek siebie i własnego świata.

Płyta dostępna jest w sklepie soulgang.pl. Jako bonus znajdziecie tam m.in. piosenkę „Na skraj świata”.

Wróć

Wydarzenia

> Styczeń 2022 >
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31