Artykuły 1 Kwiecień 2017

przez Bartek Bukowski

Wyrok dla mordercy z Reutlingen prawomocny

Już krótko po aresztowaniu, media powielały wersję o zabójstwie "z miłości". Ciekawe, że akcja przeprowadzona przez Mohamada H. zbiegła się w czasie z serią zamachów terrorystycznych w całej Europie, do których później przyznało się Państwo Islamskie.

Więcej...

przez Mariusz Klonowski

Seks to zdrowie

Na głównym placu miasta Görlitz, gdzie od roku przesiadują przeważnie "migranci", niemiecki Urząd ds. Świadomości Zdrowotnej wystawił kontenery z objazdową promocją seksu.

Więcej...

przez Marek Błażejak

Intervention beim MDR

Polish Media Issues erwartet, dass der MDR bei der Recherche zu solchen Themen wie der vermeintlichen Rolle von Polen am Holocaust mehr journalistische Sorgfalt, Sensibilität und auch mehr Verständnis für die eigene Geschichte zeigt, statt pauschal falsche Behauptungen, Zahlen und Parolen wie „Die vierte Phase des Holocausts" und „Mitschuld an der Massenvernichtung?“ zu verbreiten

Więcej...

przez Bartek Bukowski

Rodacy!

W dniu 11 grudnia 2016 roku odbyło się zebranie założycielskie, a 3 kwietnia 2017 roku, pod sygnaturą VR 35708 B, dokonano w Berlinie rejestracji Związku Polaków w Niemczech e.V.

Więcej...

przez Bartek Bukowski

Dożywocie dla zabójcy Polki

Sędzia Sądu Krajowego w Tübingen dr Ulrich Polachowski przychylił się do wniosku prokuratora i orzekł dla Mohamada H. karę dożywotniego więzienia w "szczególnie ciężkim" przypadku. To drugi przypadek zasądzenia najwyższego wymiaru kary dla islamisty w Niemczech w przeciągu kilku tygodni.

Więcej...

przez Bartek Bukowski

Dziś zapadnie wyrok w sprawie masakry w Reutlingen

Sad Krajowy w Tübingen ogłosi dzisiaj o 14:00 wyrok w sprawie o morderstwo przeciw Mohamadowi H., który 24 lipca 2016 w Reutlingen roku zamordował Jolantę Kijak i niebezpiecznie ranił inną osobę.

Więcej...

przez Mariusz Klonowski

Reutlingen jest wszędzie!

Przed sądem w Tybindze dobiega końca proces syryjskiego mordercy, który w lipcu ubiegłego roku w Reutlingen dokonał egzekucji naszej rodaczki Jolanty Kijak.

Więcej...